PRACUJ ZE SOBĄ

KURSY ONLINE

ZOBACZ MOJE KURSY ONLINE

Kursy online to coraz popularniejsza forma nauki, samorozwoju i zdobywania nowych kompetencji

Samodzielni Rodzice

kurs dla rodziców po rozstaniach

Jesteś rodzicem i zastanawiasz się, jak stanąć na nogi po rozstaniu? Sprawdź ten kurs stworzony przez coacha i samodzielną mamę. Dzięki niemu ułożysz życie na nowo, na trwałych i zdrowych fundamentach. I przede wszystkim – na swoich zasadach. Ten kurs kupisz bezpośrednio na mojej stronie.

JAK ZNALEŹĆ MIŁOŚĆ

KURS DLA SINGLI

Czekasz na miłość swojego życia, ale ona wciąż nie nadchodzi? Masz wrażenie, że przydarzają Ci się wciąż te same pomyłki i tracisz już nadzieję, że cokolwiek może się zmienić? Znam to doskonale. Dlatego korzystając z całego swojego doświadczenia życiowego oraz narzędzi coachingowych, we współpracy z Life Architect stworzyłam wyjątkowy kurs online dla singli. 

JAK BYĆ SZCZĘŚLIWYM

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK

Zdarza ci się myśleć, że szczęście to stan dla wybranych? A może wydaje Ci się, że to chwilowa przyjemność, która przychodzi i odchodzi? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – bycia szczęśliwym można się nauczyć. Wystarczy Ci 15 dni, by całkowicie zmienić swoje podejście i sprawić, że szczęście na dobre rozgości się w Twoim życiu.

poznaj opinie klientów

“Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w.”

– MAGDALENA G.