Poznajmy się bliżej

NAZYWAM SIĘ MAGDALENA GOŁDA

Jestem certyfikowanym coachem Multi-Level Coaching i trenerką rozwoju osobistego.

Nie usłyszysz ode mnie rad, jak żyć, choć osobom, które nie korzystały do tej pory z coachingu, czasem wydaje się, że ich coach powie im, co mają robić i jak mają żyć. Najciekawsze jednak w coachingu jest to, że na wszystkie pytania odpowiesz sobie samodzielnie. Zaskoczony? W naszej współpracy będę korzystać z metod, które uruchomią twój osobisty potencjał. Zaskoczy Cię, jak wiele możesz zmienić z moją asystą.

W swojej pracy korzystam z coachingu, facylitacji i treningu, w tym z: Nonviolent Communication, mindfulness, pracy z podświadomością, elementów terapii Internal Family Systems i wielu innych.

JAK PRACUJĘ

Moi klienci pochodzą z różnych zakątków i cenią sobie możliwość współpracy zdalnej. Chętnie korzystam więc z narzędzi online i prowadzę sesje przez Skype i za pomocą innych wygodnych komunikatorów. Dzięki temu miejsce nie ma znaczenia, możemy być na dwóch końcach świata i spotkać się wirtualnie.

Jestem też autorką trzech kursów wideo online. Dwa pierwsze przygotowałam we współpracy z firmą Life Architect. Trzeci kurs przeznaczony jest dla samodzielnych rodziców.

Bardzo cenię sobie również pracę z parami. Coaching z elementami treningu dla par to bardzo skuteczna forma wsparcia, kiedy para ma wspólny cel, ale z jakiegoś powodu nie może się porozumieć. Niekiedy jest to duża zmiana w życiu (np. narodziny dziecka), niekiedy różnice kulturowe i inne.

Obok coachingu zajmuję się pisaniem. Piszę bloga, jestem też współautorką innych blogów, jak również felietonistką kilku portali związanych z rozwojem osobistym.

ZDANIEM INNYCH COACHÓW

Wciąż się uczę od innych i rozwijam. Dzięki temu mam przywilej spotykać na swej ścieżce wspaniałych ludzi. Wielu z nich również zajmuje się szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Ich wiedza i wsparcie są dla mnie bezcenne.

„Magdę znam od dawna, mam ogromną przyjemność obserwować jej wybory życiowe i rozwój osobisty, które są dla mnie inspiracją. W Magdzie cenię autentyczność i bycie po swojej stronie – z delikatnością dla innych dba o siebie i swoje potrzeby, szukając rozwiązań wygrany-wygrany, uwzględniających wszystkich. Była uczestniczką kursu NVC w Laboratorium Porozumienia, który współprowadziłam, z tego kursu zapamiętałam jej spokój i wnikliwe pytania, zagłębiające się w temat. Kibicuję jej projektom.”

Emilia Kulpa-Nowak

Certyfikowana trenerka NVC, coach, trener, Laboratorium Porozumienia NVCLab.pl

„Miałem przyjemność współprowadzić warsztaty z Magdą, dzięki czemu mogliśmy się lepiej poznać. To była niezwykle owocna praca na bardzo wysokim poziomie. Współpracując z Magdą, miałem okazję obserwować ją podczas przygotowań do warsztatu, a potem w pracy z grupą. To, co robi i jak robi Magda, wzbudziło zaufanie nie tylko moje, ale i grupy. Magda jest profesjonalistką, konkretna, rzeczowa, umie postawić granice. Jednocześnie bije od niej energia serca, jest niezwykle ciepłą i empatyczną osobą.” Marcin Gawiński

konsultant, coach, trener, BWB Consulting

„Magdę poznałam kilka lat temu. Była uczestniczką intensywnych warsztatów Mindfulness, które współprowadziłam. Od samego początku zachwycała mnie swoją otwartością, jasnością wypowiedzi, sposobem, w jaki postrzegała siebie i innych, głębią spostrzeżeń i autorefleksją. I jej kojący i najszczerszy w świecie uśmiech. Bezcenne. Nasza jednorazowa przygoda okazała się początkiem dobrej i bardzo dla mnie wspierającej znajomości, która trwa do dzisiaj.” dr Agnieszka Guzicka

Certyfikowana trenerka MBSR, założycielka MindfulnessPolska.pl

„Magda jest pełnym empatii i uważności coachem, który ma unikalną zdolność patrzenia na trudne sprawy z różnych perspektyw i tak ważną umiejętność zadawania odpowiednich pytań w odpowiednim czasie. W naszej współpracy z Magdą zawsze doświadczam dobrej komunikacji, która wspiera docieranie do wspólnych celów. Jako autorka kursów Life Architect Magda przekazuje nawet tę najbardziej złożoną wiedzą w wyjątkowo prosty i obrazowy sposób, tworząc przy tym dla naszych kursantów ciekawe i angażujące ćwiczenia coachingowe.” Michał Pasterski

coach, trener, terapeuta IFS, założyciel firmy LifeArchitect.pl i bloga michalpasterski.pl

jak umówić się na sesję?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas metus sapien, tempus nec lectus vitae, varius porttitor turpis. Ut sit amet tincidunt nulla, nec ultrices est. Aliquam sollicitudin tempor dui, ac accumsan metus vulputate sit amet. Donec placerat rutrum tellus et.

poznaj opinie klientów

“Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w.”

– MAGDALENA G.